Pietro
a postat în Câinii Roşii, acum 432 zile

"Hai sa le aratam astora ce inseamna Dinamo" Imi doresc din tot sufletul ca Baietii sa ia aceste vorbe rostite de Hildan ca un adevarat slogan. Te Iubesc Dinamo Bucuresti !

maramuresanu
a postat în Câinii Roşii, acum 568 zile

PRIETENE DINAMOVIST,DACA ESTI CU GALERIA SI ECHIPA DINAMO LA CRAIOVA,SUNTEM ALATURI DE VOI,VREM VICTORIA, HAI DINAMOOOOOOO!!!

maramuresanu
a postat în Câinii Roşii, acum 568 zile

HAI DINAMOOOOOO!