"Hai sa le aratam astora ce inseamna Dinamo" Imi doresc din tot sufletul ca Baietii sa ia aceste vorbe rostite de Hildan ca un adevarat slogan. Te Iubesc Dinamo Bucuresti !
PRIETENE DINAMOVIST,DACA ESTI CU GALERIA SI ECHIPA DINAMO LA CRAIOVA,SUNTEM ALATURI DE VOI,VREM VICTORIA, HAI DINAMOOOOOOO!!!